Home arrow Novinky arrow Soutěže arrow VI. Lehel Vezér Taekwon-Do I.T.F. Cup
VI. Lehel Vezér Taekwon-Do I.T.F. Cup Tisk E-mail
Napsal František Macek | 21. říjen 2014
014_lehel_Hungary_2014_logo
V sobotu 4. října 2014 kolem 23:00 hod. odcestovala ze Znojma od čerpací stanice Shell, pěti členná výprava tří závodníků, jednoho rozhodčího a jednoho kouče na cestu do Maďarska, aby se zde zúčastnili mezinárodního turnaje.

Ten se uskutečnilo v maďarském městě Jászberény, kde se zde konal již 6 ročník Lehel Vezér Cup. Organizátorem celého tohoto velice dobrého turnaje byl, pro znojemské taekwondisty velice dobře známý pan Eperjesi Nándor držitel III.Danu, prezident JSE Kondor Taekwon-Do I.T.F. Section. www.kondor-itf.hu

Zde se společně zúčastnilo na 200 závodníků ze 17 výprav, které přicestovali z České republiky, Chorvatska, Maďarska, Slovinska, Slovenska, Srbska, Rakouska a Rumunska.
Turnaj byl zorganizován pro všechny věkové kategorie ve dvou disciplínách a to Tul a Matsogi. Turnaj započal Maďarskou státní hymnou a proslovem starosty města, prezidentem ITF Maďarska a hlavním organizátorem panem Eperjesi Nándorem. A po té vše již začalo na plno. Jako první byli na programu technické sestavy ( stínový boj ) a do obědové přestávky se také uskutečnili i první sportovní boje.

Pro všechny závodníky, Kouče a rozhodčí byl opět připraven velice dobrý oběd a po malé přestávce se pokračovalo ve sportovním boji.
Maďarské turnaje byli velice známé jako velice tvrdé soutěže, které někdy vypadali jako boje o přežití. To ovšem již po řadu let neplatí a tak i zde nebilo takřka žádné zranění a celí turnaj skončil něco málo po 20:00 hod.

Následně se celá česká výprava odebrala k odjezdu na spět domů, kam také v časných ranních hodinách v naprostém pořádku přijeli.

Na Maďarském turnaji startovali, tři závodníci, kteří zabodovali v těžké konkurenci a odvezli do České republiky ty nejlepší výsledky.
1.místo David Súkup Tul
2.místo Kateřina Kárníková Tul
2.místo David Súkup Matskogi
2.místo Kateřina Kárníková Matsogi
3.místo Ondřej Bernard Tul

Rádi bychom touto cestou poděkovali závodníkům za dobrou reprezentaci školy a našeho města v zahraničí. Zvláště pak panu Bernardovi za ochotu s dopravou znojemských na tento turnaj.

                                                Foto: Tomáš Bernard
014_lehel_Hungary_2014_1 014_lehel_Hungary_2014_2.jpg

 
< Předch.   Další >

Náhodné fotografie

Sponzoři

Generální partner
Jihomoravský kraj Město Znojmo Paradise Casino Hlavní partneři
FREEPORT LEISURE (CZECH REPUBLIC) s.r.o. Perito Podlahářství Znovín Lion Sport s.r.o.
Sponzoři
Fotop Garten.cz - architektura zahrady Stavomat Abeska Lineal Interno CUPRUM spol. s r.o. Illegal bar
© 2007 - 2019 Česká Taekwon-Do I.T.F. Asociace | Webmasters: Miloš Vymazal, Josef Hrůza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.