Video odkazy

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Záložky

Kdo je on-line

Home
XII. Cup národů 2014 Tisk E-mail
Napsal František Macek | 18. září 2014 | Aktualizováno 18. září 2014
014_hatvan_logo
V sobotu 17. května 2014 se v maďarském městě Hatvan uskutečnil již dvanáctý ročník v moderním korejském bojovém umění Taekwon-Do I.T.F. v mezinárodním turnaji národů.

2014_hatvan_atila Který tento turnaj tradičně uspořádal místní Hatvanský klub pod vedením mezinárodního instruktora pana Attila Dudás V.Dan.
Turnaj, byl uspořádán pro žáky a juniory ve třech soutěžních disciplínách a to Tul ( technické sestavy, stínový boj ), Matsogi ( sportovní boj ), Wirok ( silové přerážení ) a tak do Maďarska přicestovalo celkem 195 závodníků z Bosna a Herzegoviny, České republiky ( Znojemská škola ), Chorvatska, domácího Maďarska, Slovinska, Slovenska a Srbska.

Na tento turnaj vycestovala třinácti členná výprava ze Znojemské školy Taekwon-Do I.T.F. So-San Znojmo, již v pátek 16. května 2014 večer, aby se dobře připravila na sobotu.
Zde se znojemská škola představila na svém závěrečném zahraničním testu, před vyvrcholení letošní sezóny a to start na mistrovství světa a světovém poháru v Itálii 23.-27. 7. 2014, který se uskuteční v Římě.

014_hatvan_1 Na Hatvanském turnaji si znojemští bojovníci důkladně prověřili své dovednosti a probojovali se v těžké konkurenci až na stupně vítězů. Navíc i díky dvěma rozhodčím pomohli utvářet vývoj celého dobrého turnaje. Který byl celý věnován památce nedávno zesnulého kamaráda a přítele pana Istvána Végsö III.Dan


Výsledky z 12. mezinárodního turnaje národů:
1.místo Kateřina Kárníková Tul
1.místo Vladimír Belháč Matsogi
1.místo David Súkup Matsogi
2. místo Anna Wojnárová Tul
2.místo Kateřina Kárníková Matsogi
2.místo Anna Wojnárová Matsogi
3.místo Alexander Bashiri Tul
3.místo Ondřej Bernard Tul
3.místo Josef Hrůza Tul
3.místo Nikola Klüglová Matsogi
3.místo Ondřej Bernárd Matsogi

014_hatvan_2
Na samotný závěr turnaje byla Znojemská školy vyhlášená na 1.místě jako nejúspěšnější zahraniční výprava na 12. mezinárodního turnaje národů 2014.

Závěrem bychom rádi poděkovali všem závodníkům za vzornou reprezentaci školy TKD a celého znojemského regionu v zahraničí. Také ochotným rodičům za pomoc s dopravou a důležitým povzbuzováním celé výpravy.

Foto: Ladislav Súkup
               2014_hatvan_spol_foto

 
< Předch.   Další >
© 2007 - 2019 Česká Taekwon-Do I.T.F. Asociace | Webmasters: Miloš Vymazal, Josef Hrůza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.