Home arrow Novinky arrow Soutěže arrow Regionální turnaj západního Slovenska 2013
Regionální turnaj západního Slovenska 2013 Tisk E-mail
Napsal František Macek | 09. březen 2014 | Aktualizováno 23. březen 2014
znak_klubu_sered
Vzájemné setkávání Českých a Slovenských taekwondistů v roce 2013.
A to mezi Českou školou TKD I.T.F. So-San Znojmo a Slovenskou školou TKD I.T.F. Hong Ryong Sereď www.taekwondosered.6f.sk 
czech slovakia


Společný trénink českých a slovenských Taekwon-Distů I.T.F.

V sobotu 6. dubna 2013 se ve slovenském městě Sereď uskutečnilo další vzájemné setkání mezi zástupci české školy TKD I.T.F. So-San Znojmo a místním klubem Hong Ryong Sereď vedený panem Milanem Rajským ml. 1.Dan.
Společný vzájemný trénink je jedním z mnoha setkáním mezi oběma subjekty, které vzniklo na mezinárodním turnaji, které se uskutečnilo v červnu 2002 v Košicích.
Od té doby jezdí pravidelně Sereďský klub na Jarní Taekwon-Do kempy, které se pořádají na Znojemsku a také nevynechali ani jednu účast na všech Znojmo open turnajů od prvního ročníku.
Znojemští závodníci se zúčastnili i několika vzájemných tréninků a také i regionálního kola, které se konalo v únoru 2010 v Seredi.
Sobotní vzájemný trénink byl v pořadí již třetím, kde trenér znojemské školy TKD So-San Znojmo vedl trénink. Na tomto se důkladně procvičili všechny žákovské sestavy a mistrovské sestavy do 2.Danu.
Výsledkem celodenní akce, byla patrna na všech účastnících, na kterých nezůstala ani nit suchá na jejich cvičebním úboru.
Další, ze vzájemně prospěšných akcí se uskuteční ještě tento měsíc, kde právě v Sereď uspořádá sportovní soustředění závodníků ze Šeredě a Znojemského regionu pro doladění formy na nadcházející výkony které se budou důležité na mezinárodních soutěžích.
Znojemští závodníci budou startovat na turnaji v dubnu a to v německém Dortmundu, květen je ve znamení maďarského Hatvanu a červen je znojemská akce Znojmo open.
Ovšem den ¨D¨ vypukne na červencovém mistrovství Evropy a Evropském poháru ve španělské Barceloně. www.itf-czech.cz/content/view/384/1/

Československý trénink v Taekwon-Do I.T.F.

V sobotu 20 dubna 2013
se šestnáct reprezentantů školy Taekwon-Do I.T.F. So-San Znojmo při DDM Znojmo zúčastnili vzájemného sportovního tréninku v korejském bojovém umění Taekwon-Do I.T.F. na Slovensku.
Ve městě Sereď se znojemští bojovnice a bojovníci setkali z bojovníky domácího klubu a Trnavy, kteří cvičili pod taktovkou hlavního trenéra znojemské školy.
Celí sobotní den se po tělocvičně prohánělo na třicet závodníků dvou reprezentací Česka a Slovenska, aby se vzájemně zdokonalovali ve svém dosavadním umění.
Programem tohoto tréninku bylo důkladné procvičení všech pět soutěžních disciplín ve kterých se v Taekwon-Do soutěží.
Procvičila se první disciplína, kterou je cvičení technických sestav Tula to důkladně všechny žákovské sestavy a také i ty mistrovské s ohledem na přítomné držitele do 3.Danů.
Velký důraz byl brán na druhou soutěžní disciplínu, kterou je sportovní boj.
A také se stihla i třetí disciplína kterou je silové přerážení.
Ty další dvě speciální přerážecí techniky ve výskoku a sebeobrana budou na řadě příště a to při dalším společném tréninku, které bude se konat na Znojemsku.
Poznatky z tohoto tréninku snad přijdou k duhu již na nadcházejícím turnaji v německém Dortmundu. www.itf-czech.cz/content/view/382/1/
          013_1_sered 013_2_sered 013_3_sered
          013_4_sered 013_5_sered 013_6_sered
                   013_7_sered

Regionální turnaj západního Slovenska v Taekwon-Do I.T.F.


V sobotu 7 prosince 2013 se ve slovenském městě Serď uskutečnila regionální soutěž v tradičním korejském bojovém umění Taekwon-Do I.T.F.
Tuto soutěž pro absolutní začátečníky v soutěžní části tohoto moderního bojového umění se uskutečnila pro žáky, juniora a seniory pouze v disciplíně Tul.
Organizátorem tohoto krásného sobotního dopoledne byl Klub Taekwon-Do ITF Hong Ryong Sereď, které se zúčastnilo padesát závodníků od absolutních nováčků po maximálně držitelů zelených pásů.
Ti všichni přicestovali z Levice, Nitry, Nové Zámky, Sereď, Trnavy a zástupce ČR škola ze Znojma.
Organizátor turnaje na závěr připravil pro všechny závodníky, rozhodčí a trenéry společný oběd, kteří připravili mistři kuchyně z Asie.
A opravdu jsme si na něm všichni pochutnali.

Znojemská škola Taekwon-Do I.T.F. So-San na západ Slovenska odcestovala se třinácti začínajícími závodníky, kteří získali.
1.místo Jana Pelánová 8.Kup
2.místo František Vajdík 10.Kup
3.místo Kryštof Stašek 8.Kup
3.místo Vojtěch Loun 10.Kup
3.místo Marek Hubáček 6.Kup
4.místo Vojtěch Tomášek 6.Kup
4.místo Nikola Klüglová 6.Kup
4.místo Natálie Kobylíková 8.Kup
4.místo Gabriela Eliášová 8.Kup
5.místo Zdislav Stupňánek 6.kup
5.místo Luka Mitrovic 6.Kup
5.místo Adam Pavelka 6.Kup
5.místo David Vyklický 10.Kup

Znojemská škola kromě závodníků zde představila i pět rozhodčích a to Bc. Radek Loucký 2.Dan, Tomáš Kratochvíl 1.Dan, Alexander Bashiri 1.Dan, Jakub Pavelka 1.Kup a Michal Papež 4.Kup.

Závěrem moc děkujeme všem závodníkům za jejich vzornou reprezentaci školy a našeho města, také moc děkujeme  rodičům za pomoc s dopravou a to panu Pavelkovi, Klüglovi, Papežovi, Staškovi a Mitrovicovi v ne příliš nepříznivém počasí, které sobotní ráno na všechny přichystalo.
 
Foto: Igor Stašek 
013_sered_turnaj_1 013_sered_turnaj_2 013_sered_turnaj_3 013_sered_turnaj_8
013_sered_turnaj_4 013_sered_turnaj_5 013_sered_turnaj_6 013_sered_turnaj_7
013_sered_turnaj_9 013_sered_turnaj_11 013_sered_turnaj_12 013_sered_turnaj_13
         013_sered_turnaj_14 013_sered_turnaj_16 013_sered_turnaj_18
         013_sered_turnaj_15 013_sered_turnaj_17 013_sered_turnaj_20
            013_sered_turnaj

Historie regionálních turnajů na západním Slovensku

2008 www.itf-czech.cz/content/view/136/31
2010 www.itf-czech.cz/content/view/287/31

 
< Předch.   Další >

Náhodné fotografie

Sponzoři

Generální partner
Jihomoravský kraj Město Znojmo Paradise Casino Hlavní partneři
FREEPORT LEISURE (CZECH REPUBLIC) s.r.o. Perito Podlahářství Znovín Lion Sport s.r.o.
Sponzoři
Fotop Garten.cz - architektura zahrady Stavomat Abeska Lineal Interno CUPRUM spol. s r.o. Illegal bar
© 2007 - 2018 Česká Taekwon-Do I.T.F. Asociace | Webmasters: Miloš Vymazal, Josef Hrůza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.