Video odkazy

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Záložky

Kdo je on-line

Home
70-tiny trenéra Taekwon-Do I.T.F. Tisk E-mail
Napsal František Macek | 26. září 2013 | Aktualizováno 24. březen 2014

czech1


Znojemská škola v bojovém umění Taekwon-Do I.T.F. má ve svých řadách jeden z primátů v trenérské oblasti z celé České republiky.

Tento měsíc oslavil své životní jubileum pan Petr Czehowský 3.Dan, který oslavil své sedmdesáté narozeniny.
Pan Petr Czehowský přičichl k tradičnímu korejskému bojovému umění Taekwon-Do I.T.F. ve svých 56 letech a zkoušku na první mistrovský stupeň Dan ( černý pás ) úspěšně vykonal ve svých šedesáti letech.
Za celou svou dobu kromě jeho dokonalostí v tomto moderním bojovém umění je pan Czehowský po řadu let i trenérskou oporou a také i letitým zástupcem vedoucího znojemské školy TKD I.T.F. So-San a vychoval již řadu vynikajících bojovníků a také i medailistů na soutěžním poli.
Sám před čtyřmi lety ve Znojmě vykonal zkoušku na třetí mistrovský stupeň před samotným generálním sekretářem I.T.F. mistrem Trevorem Nichollsem 8.Dan.
Pro mnohé závodníky a trenéry ve střední Evropě je tato znojemská osobnost dobře známá protože pan Petr Czehowský působí i jako mezinárodní rozhodčí.

Rádi bychom mu touto cestou ještě jednou popřáli mnoho zdraví a životního elánu do dalších let.

Letošní ročník nováčků právě povede pan Petr Czehowský, který je jasným důkazem, že se právě modernímu bojovému umění Taekwon-Do I.T.F. může věnovat každý a v jakém kolii věku.
                                czech.jpg
Panu Petru Czehowskému se dostalo cti, být zařazen do síně slávy Znojemského regionu. www.itf-czech.cz/content/view/394/1
 
< Předch.   Další >
© 2007 - 2019 Česká Taekwon-Do I.T.F. Asociace | Webmasters: Miloš Vymazal, Josef Hrůza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.