Video odkazy

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Záložky

Kdo je on-line

2 hosté
Home
Exhibiční ukázky v roce 2012 Tisk E-mail
Napsal František Macek | 07. červenec 2012 | Aktualizováno 27. říjen 2012
mapa_znojemska Tak jako každý rok tak i samozřejmě i ten letošní rok 2012, byl ve znamení různých veřejných vystoupení na kterých bylo představeno i tradiční korejské bojové umění Taekwon-Do I.T.F. široké veřejnosti.

Vzhledem k velkým aktivitám České Taekwon-Do I.T.F. Asociace, byli všechny letošní ukázky směřovány pouze k dětským dnům. Pouze jedinou výjimkou v roce 2012 se stala ukázka, kde drtivá většina studentů startovala na 12. Viking Cupu ve Švédsku.

V neděli 1. dubna 2012 Restaurace Phoenix uspořádala ve spolupráci s oblastní charitou Znojmo I.charitativní sbírku od srdce na které se představili i studenti Taekwon-Do I.T.F. pod taktovkou zkušené a ještě k tomu aktuální mistryně Evropy Leony Dočekalové II.Dan. Zde studenti Tomáš Kratochvíl 1.Kup, Martin Vejchoda 4.Kup a Přemysl Mašek 5.Kup, předvedli krátkou, ale hezkou ukázku.
012_phenix_1 012_phenix_2   012_phenix_3

V sobotu 2. června 2012 se městském Divadle Znojmo uskutečnila významná akce.
Oslava šedesátých narozenin dětského domu a mládeže Znojmo. Mezi mnoha a mnoha gratulanty nemoha chybět i exhibiční ukázka Taekwon-Do I.T.F., které patří pod DDM Znojmo již od roku 1993. Ukázka byla složena ze všech pěti částí tohoto tradičního korejského umění a sklidila velice pěkný potlesk od zúčastněných diváků.
Jsme velice rádi, že patříme pod tuto organizaci díky které můžeme v naprostém klidu pracovat a rozvíjet se. Přejeme DDM Znojmo a její paní ředitelce Mgr. Haně Balíkové ještě spoustu let ve své činnosti a slibujeme že se budeme podílet na jejich dobrém jménu.
Ukázku předvedli: Jiří Dospíšil III.Dan, Vladimír Belháč II.Dan, Vu Huy Hoang I.Dan, Václav Bůžek I.Dan, Hana Křivánková 1.Kup, Josef Hrůza 1.Kup, Kateřina Kárníková 2.Kup, Alexander Bahiri 2.Kup a David Súkup 9.Kup.
012_divadlo_1 012_divadlo_2 012_divadlo_3
012_divadlo_4 012_divadlo_5 012_divadlo_6

V neděli 3. června 2012 se uskutečnil ve Tvořihrázi dětský den.
I zde se předvedlo Taekwon-Do I.T.F. se všemi pěti částí tohoto tradičního korejského umění. A i zde sklidili veliký úspěch. O to více jsme rádi, protože právě někteří občané Tvořihráze výrazně obohatili právě Taekwon-Do I.T.F. jako například pan Eduard Liška, který je aktuální absolutní mistr Evropy a pan starosta ing. Josef Brouček poskytoval po řadu let základnu na SOU zemědělská ve Znojmě.
Ukázku předvedli: Hana Křivánková 1.Kup, Josef Hrůza ml. 1.Kup, Kateřina Kárníková 2.Kup, Alexander Bahiri 2.Kup, Ondřej Bernard 7.Kup a David Súkup 9.Kup.
012_tvorihraz_1 012_tvorihraz_2 012_tvorihraz_3 012_tvorihraz_4

V sobotu 30. června 2012 se uskutečnil další dětský den a to pro změnu v Kravsku.
Také i zde ve svém bohatém programu se našli diváci chvíli, aby si vychutnali ukázku tradičního Taekwon-Do I.T.F.
Také i zde se ukázka rozložila do pěti součástí, která i zde se všem líbila. Jsme rádi, že právě přes tyto ukázky můžeme široké veřejnosti představit toto moderní a přitom hlavě tradiční umění sebeobrany.
Ukázku předvedli: Hana Křivánková 1.Kup, Alexander Bahiri 1.Kup, Vladimír Patočka, Pavel Patočka 6.Kup, Nikola Klüglová 8.Kup a David Súkup 8.Kup.
012_kravsko_1 012_kravsko_2 012_kravsko_3
012_kravsko_4 012_kravsko_6

V úterý 4. září 2012 proběhl ve znojemském městském parku a revitalizovaném hradebním příkopu Den pro děti a veřejnost s Městkou policií, který se konal u příležitosti 20. výročí od vzniku Městské policie ve Znojmě.
Zahájení se ujali ředitel Městské policie Ing. Bc. Ivan Budín a starosta města Ing.Vlastimil Gabrhel. „Chtěl bych poděkovat Městské policii za její práci a především za to, že je díky ní ve městě bezpečněji,“ uvedl ve svém proslovu starosta města.
Pro děti i veřejnost byl připraven bohatý naučný i zábavný program. Návštěvníci měli možnost zastřílet si z airsoftové pistole, která je přesnou replikou služební zbraně strážníků. Policisté nabídli rovněž ukázku sebeobrany či zásah proti nebezpečnému pachateli.
Dům dětí a mládeže připravil vystoupení svých gymnastek a taekwondistů a žáci Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické učili přítomné, jak poskytnout první pomoc. Zájemci si mohli také zastřílet z luku či projet na tříkolce.
Celá akce měla u návštěvníků velký ohlas. V dopoledních hodinách se programu účastnili téměř všechny znojemské základní a mateřské školy, po obědě do parku zavítali rovněž studenti středních škol.
„Děkujeme všem návštěvníkům, kteří se tohoto slavnostního dne účastnili. Jsme rádi, že jsme mohli naši práci ukázat široké veřejnosti a zábavnou formou se rovněž zaměřit na prevenci,“ dodal ředitel Městské policie Budín.
Zdroj: www.znojmocity.cz/ve-znojme-probehly-oslavy-20-vyroci-od-zalozeni-mestske-policie/d-28446/p1=1002
Samozřejmě, že i pro školu Taekwon-Do I.T.F. So-San Znojmo, bylo velkou ctí, být na tomto dnu. I zde se předvedlo Taekwon-Do I.T.F. se všemi pěti částí tohoto tradičního korejského umění. A i zde sklidili veliký úspěch.
Ukázku předvedli: Patrik Bohdálek 1.Kup, Hana Křivánková 1.Kup, Alexander Bahiri 1.Kup, Tomáš Kratochvíl 1.Kup, Přemysl Mašek 4.Kup, Vladimír Patočka, Pavel Patočka 6.Kup, Ondřej Bernard 6.Kup a Iveta Severinová 6.Kup.
012_mestska_policie_1 012_mestska_policie_2 012_mestska_policie_3 012_mestska_policie_4
012_mestska_policie_5 012_mestska_policie_6 012_mestska_policie_7

Ve dnech 8. - 9. září 2012 se ve Znojmě uskutečnil „Turnaj v ledním hokeji o pohár starosty města Znojma 2012“. 
Sportovní nadšenci se mohli těšit na týmy mladších žáků ve věku 10 – 11 let z klubů:
HC Znojemští Orli, SK Horácká Slavia Třebíč, S.K. Černošice, Cobra Praha, HC Slavoj Český Krumlov, Graz 99ers. O pestrý doprovodný program se svými vystoupení postarají taneční country skupiny ZUZANA, S.K. Aerobic Professional a Taekwon-Do I.T.F. So-San.
Zdroj: www.znojmocity.cz/turnaj-v-lednim-hokeji-o-pohar-starosty-mesta-znojma-2012/d-28269/p1=1002
Jsme moc rádi, že právě na Znojemsku se sporty navzájem podporují a mají velkou oblibu mezi širokou veřejností. S ohledem na místo, kde se prováděla ukázka se nad míru podařila a obohatila tak tento turnaj sobotní ukázkou. Také i na Znojemském ledě se předvedlo Taekwon-Do I.T.F. se všemi pěti částí tohoto tradičního korejského umění. A i zde sklidili veliký úspěch.
Ukázku předvedli: Patrik Bohdálek 1.Kup, Hana Křivánková 1.Kup, Alexander Bahiri 1.Kup, Tomáš Kratochvíl 1.Kup, Josef Hrůza ml. 1.Kup, Přemysl Mašek 4.Kup, Jan Náprava 4.Kup, Vladimír Patočka, Pavel Patočka 6.Kup, Ondřej Bernard 6.Kup, Iveta Severinová 6.Kup, Tomáš Marx 6.Kup a David Súkup 8.Kup. 
012_turnaj_v_hokeji_1 012_turnaj_v_hokeji_2 012_turnaj_v_hokeji_3 012_turnaj_v_hokeji_4
012_turnaj_v_hokeji_5 012_turnaj_v_hokeji_6 012_turnaj_v_hokeji_8 012_turnaj_v_hokeji_8

V pátek 28. září 2012 již tradičně uspořádalo občanské sdružení Za Hodonice krásnější o.s., lampiónový průvod obcí Hodonice. Včerejší den nám všem přálo počasí a také to bylo vidět na početné účasti. Chtěl bych poděkovat všem, kteří pomohli s organizací a s vlastní realizací, sponzorům panu Stanislavu Medkovi a Jiřímu Vedrovi za darované víno na svařák, skupině taekwondo a Vám všem, kteří jste přišli na tuto akci.
Za výbor o.s. Za Hodonice krásnější,
Jan Rožnovský, předseda sdružení
Zdroj: www.szhk.estranky.cz
Tak jako v roce 2011 i zde se předvedlo Taekwon-Do I.T.F. se všemi pěti částí tohoto tradičního korejského umění. A i zde sklidili veliký úspěch, protože ukázku předvedli studenti, kteří právě zde bydlí.
Ukázku předvedli: Jan Náprava 4.Kup, Vladimír Patočka, Pavel Patočka 6.Kup, Tomáš Marx 6.Kup a David Hrdlička 6.Kup.
012_hodonice_1 012_hodonice_2 012_hodonice_3 012_hodonice_4
012_hodonice_5 012_hodonice_6 012_hodonice_7 012_hodonice_8

Vedení České Taekwon-Do I.T.F. Asociace všem aktérům mnohokráte děkuje, za velice dobře odvedené ukázky, které se vydařili.
Také děkujeme všem rodičům, kteří podávají ochotně svoji pomocnou ruku, bez které by vše nešlo tak hladce a dobře.
Široké veřejnosti na Znojemském regionu se tyto exhibiční ukázky Taekwon-Do I.T.F. vždy velice líbili a pokaždé je ocenili velkým potleskem.

Ukázky byli vždy velmi dobrou prezentací tohoto tradičního korejského bojového umění Taekwon-Do I.T.F. a shlédlo je na stovky diváků.

 
< Předch.   Další >
© 2007 - 2018 Česká Taekwon-Do I.T.F. Asociace | Webmasters: Miloš Vymazal, Josef Hrůza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.