Home
Slovakia open 2012 Tisk E-mail
Napsal František Macek | 25. únor 2012 | Aktualizováno 25. únor 2012
slovakia V neděli 12. února 2012 se v Bratislavě uskutečnil první ročník Slovakia open 2012 v tradičním korejském bojovém umění Taekwon-Do I.T.F.

Turnaj velmi dobře připravila a zorganizovala Slovenska ITF, které předsedá pan mistr MUDr. Matiullah Karwandgar VII.Dan www.itftaekwondo.sk
Slovakia open se zúčastnilo celkem 15 výprav, kde si poměřilo své dovednosti kolem 200 závodníků z České republiky, Rakouska a domácího Slovenska.
Výprava Znojemského regionu se na svoji první letošní zkušenou vydala, ze všech svých škol. Celá výprava tak byla složena ze 49 závodníků, osmi rozhodčích jednoho kouče.
Závodníci Slovakia open, byli rozděleny podle svých věkových kategorii v jednotlivcích a skupinových disciplínách. Těmi byli Tul a Matsogi, kde na samotný konec turnaje proběhli také i disciplíny jednotlivců T-Ki a Wirok.

Týmové výsledky
Ve skupinových disciplínách startovalo za Znojemský region celkem pět týmů. Bylo to nejvíce týmů, kdy za Znojemský region tolik týmů pohromadě startovalo.

V týmových sestavách Tul si vycvičili:
1.místo Český národní tým ( juniorsko - seniorský tým )
Libor Šula, Jiří Dospíšil, Václav Bůžek, Vladimír Belháč, Radek Padrta.

2.místo Znojmo tým ( juniorsko - seniorský tým )
Martin Vejchoda, Martin Rösner, Josef Hladík, Petr Veselý, Robin Černý.

3.místo Jevišovice tým ( žákovský tým )
Hana Křivánková, Gabriela Novotná, Alexander Bashiri, Josef Srb, Patrik Bohdálek.

V týmových bojích Matsogi si vybojovali:
1.místo Jevišovice tým Matsogi ( žákovský tým )
Hana Křivánková, Gabriela Novotná, Alexander Bashiri, Josef Srb, Patrik Bohdálek, Tomáš Kratochvíl.

Na samotný závěr turnaje byli vyhlášeny celkové výsledky a ty dopadli pro Znojemský region velice dobře.
Výprava Znojemského regionu získala celkem 58 medailí a tím tak obsadila celkové 3.místo.

Při vyhlašování nejúspěšnějších jednotlivých závodníků, byli vyhlášeni:
Nejúspěšnějším žákem Slovakia open Alexander Bashiri.
Nejúspěšnější žákyní Slovakia open Hana Křivánková.

Rádi bychom touto cestou poděkovali autobusové firmě ABC - Tours, spol. s r.o., která nás na tento turnaj všechny pohromadě přepravila a také i nás podpořila více než jen profesionální přepravou, za což jim děkujeme. Pan řidič Petr Chalánek rozdal všem závodníkům sladkou odměněna cestu domů po velice náročném dni.
Také děkujeme všem rodičům, že své ratolesti podporují.