Home arrow Výsledky arrow Výsledky ze soutěží arrow Výsledky ze soutěží a turnajů 2012 - 2013
Výsledky ze soutěží a turnajů 2012 - 2013 Tisk E-mail
Napsal František Macek | 25. únor 2012 | Aktualizováno 18. září 2014
012_sk_open ITF Slovakia open, Bratislava 12. 2. 2012 
Škola TKD ITF So-San Znojmo
1.místo Květuše Sobotková Tul
1.místo Libor Šula Tul
1.místo Denisa Baťová Tul
1.místo Vladimír Belháč Tul
1.místo Martin Rösner Tul
1.místo Hana Křivánková Tul
1.místo Vladimír Patočka Tul
1.místo Alexander Bashiri Tul
1.místo Libor Šula Tul team
1.místo Jiří Dospíšil Tul team
1.místo Vladimír Belháč Tul team
1.místo Radek Padrta Tul team
1.místo Vladimír Belháč Matsogi
1.místo Alexander Bashiri Matsogi
1.místo Hana Křivánková Matsogi team
1.místo Alexander Bashiri Matsogi team
1.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi team
2.místo Jiří Dospíšil Tul
2.místo Michaela Sedláková Tul
2.místo Pavel Patočka Tul
2.místo Martin Procházka Tul
2.místo Martin Vejchoda Tul team
2.místo Martin Rösner Tul team
2.místo Josef Hladík Tul team
2.místo Petr Veselý Tul team
2.místo Vladimír Patočka Matsogi
2.místo Josef Hrůza Matsogi
3.místo Vu Huy Hoang Tul
3.místo Petr Veselý Tul
3.místo Hana Křivánková Tul team
3.místo Alexander Bashiri Tul team
3.místo Jakub Pavelka Matsogi
3.místo Iveta Severínová Matsogi
3.místo Hana Křivánková Matsogi
3.místo Martin Vejchoda Matsogi
3.místo Ivana Mlčková Matsogi
3.místo Ivana Mlčková Wirok
Nejúspěšnější žákovská závodnice turnaje Hana Křivánková
Nejúspěšnější žákovský závodník turnaje Alexander Bashiri
Škola TKD ITF Hwa-Rang Jevišovice
1.místo Václav Bůžek Tul
1.místo Robin Černý Tul
1.místo Václav Bůžek Tul team
1.místo Gabriela Novotná Matsogi
1.místo Josef Srb Matsogi
1.místo Gabriela Novotná Matsogi team
1.místo Josef Srb Matsogi team
1.místo Patrik Bohdálek Matsogi team
2.místo Gabriela Novotná Tul
2.místo Robin Černý Tul team
2.místo Patrik Bohdálek Matsogi
2.místo Sára Bůžková Matsogi
3.místo David Šára Tul
3.místo Sára Bůžková Tul
3.místo Ladislav Smejkal Tul
3.místo Patrik Bohdálek Tul
3.místo Václav Bůžek T-Ki
3.místo Gabriela Novotná Tul team
3.místo Josef Srb Tul team
3.místo Patrik Bohdálek Tul team
Škola TKD ITF Do-San Šumná
3.místo Jindřich Kandus Matsogi
3.místo v celkovém umístnění

012_12_viking_cup_spol_foto XII. Viking Cup 2012 Skövde, Švédsko 31. 3. - 1. 4. 2012
Škola TKD ITF So-San Znojmo
3.místo Josef Hrůza Tul
4.místo Květuše Sobotková Tul
4.místo Ivana Mlčková Tul
4.místo Vladimír Patočka Tul
Škola TKD ITF Hwa-Rang Jevišovice
4.místo Václav Bůžek Tul 
4.místo Gabriela Novotná Tul

012_6_nitra_cup 6. ročník Nitra Cup, Slovensko 21. 4. 2012
Škola TKD ITF So-San Znojmo
1.místo Petr Veselý Tul
1.místo Vladimír Belháč Tul
1.místo Andrea Nesnídalová Tul
1.místo Kateřina Kárníková Matsogi
1.místo Alexander Bashiri Matsogi
1.místo Vladimír Belháč Matsogi
1.místo Andrera Nesnídalová Matsogi
1.místo Libor Šula Matsogi
2.místo Alexander Bashiri Tul
2.místo Leona Dočekalová Tul
2.místo Josef Hrůza Matsogi
2.místo Jakub Kmec Matsogi
3.místo Zdislav Stupňánek Tul
3.místo David Zamazal Tul
3.místo Tomáš Rožnovský Tul
3.místo Filip Koch Tul
3.místo Martin Čech Tul
3.místo Ladislav Smejkal Tul
3.místo David Burda Tul
3.místo Kateřina Kárníková Tul
3.místo Josef Hrůza Tul
3.místo Tomáš Kratochvíl Tul
3.místo Jakub Kmec Tul
3.místo Vu Huy Hoang Tul
3.místo Libor Šula Tul
3.místo Iveta Severínová Matsogi
3.místo Tibor Polák Matsogi
3.místo Vladimír Patočka Matsogi
3.místo Tomáš Marx Matsogi
3.místo Vu Huy Hoang Matsogi
3.místo Leona Dočekalová Matsogi
3.místo Petr Veselý Matsogi
3.místo Josef Hladík Matsogi
Nejúspěšnější juniorský závodník turnaje Vladimír Belháč
Nejúspěšnější seniorská závodníce turnaje Andrea Nesnídalová
Škola TKD ITF Hwa-Rang Jevišovice
1.místo Gabriela Novotná Tul
1.místo Josef Srb Matsogi
2.místo Robin Černý Tul
2.místo Josef Srb Tul
3.místo David Šára Tul
3.místo Sára Bůžková Matsogi
Škola TKD ITF Do-San Šumná
2.místo Vilém Raška Matsogi
2.místo v celkovém umístnění

012_5_znojmo_open V. mezinárodní otevřený turnaj, Znojmo 9. 6. 2012
Škola TKD ITF So-San Znojmo
1.místo Vladimír Belháč Tul
1.místo Hana Křivánková Tul
1.místo Vladimír Patočka Tul
1.místo Michal Papež Tul
1.místo Iveta Severinová Tul
1. místo Hana Křivánková Matsogi
1.místo Josef Hrůza Matsogi
1.místo Alexander Bashiri Matsogi
1.místo Hana Křivánková Tul tým
1.místo Alexander Bashiri Tul tým
1.místo Kateřina Kárníková Tul tým
2.místo Ivana Mlčková Tul
2.místo Vu Huy Hoang Tul
2.místo Martin Šubrt Tul
2.místo Josef Hladík Tul
2.místo Anna Wojnarová Tul
2.místo Filip Koch Tul
2.místo Kateřina Kárníková Matsogi
2.místo Martin Vejchoda Matsogi
2.místo Hana Křivánková Hosinsool tým
2.místo Kateřina Kárníková Hosinsool tým
3.místo Jakub Kmec Tul
3.místo Alexander Bashiri Tul
3.místo Jan Procházka Tul
3.místo Petr Veselý Tul
3.místo Tomáš Marx Tul
3.místo Jakub Pavelka Matsogi
Nejúspěšnější mladší žákovská závodnice turnaje Iveta Severinová
Nejúspěšnější starší žákovská závodnice turnaje Hana Křivánková
Škola TKD ITF Do-San Šumná
1.místo Erika Dvořáková Tul
1.místo Jindřih Kandus Matsogi
1.místo Jindřich Kandus Tul tým
2.místo Helena Klikorková Tul
2.místo Jindřich Kandus Hosinsool tým
3.místo Iveta Hrdá Tul
3.místo Iveta Hrdá Matsogi
Škola TKD ITF Hwa-Rang Jevišovice
1.místo Gabriela Novotná Tul tým
2.místo Václav Bůžek Tul
2.místo Josef Srb Matsogi
2.místo Patrik Bohdálek Matsogi
2.místo Gabriela Novotná Matsogi
2.místo Gabriela Novotná Hosinsool tým
3.místo Tereza Čížková Tul
3.místo Nikola Čížková Tul
2.místo v celkovém umístnění


012_ms_kanada XI. juniorské, XVI. seniorské a II. veteránské mistrovství světa,
Ottawa. Kanada 7. - 12. 8. 2012
Český národní tým
3.místo   Denisa Baťová Tul
3.místo   Libor Šula Tul
3.místo   Leona Dočekalová Matsogi
3.místo   Andrea Nesnídalová T-Ki
3.místo   Leona Dočekalová tým Tul
3.místo   Květuše Sobotková tým Tul
3.místo   Andrea Nesnídalová tým Tul
3.místo   Ivana Mlčková tým Tul
3.místo   Denisa Baťová tým Tul
4.místo   Andrea Nesnídalová Tul
4.místo   Květuše Sobotková Matsogi
4.místo   Ivana Mlčková Matsogi
4.místo   Jakub Kmec Matsogi
4.místo   Květuše Sobotková Wirok
4.místo   Květuše Sobotková tým Wirok
4.místo   Leona Dočekalová tým Wirok
4.místo   Denisa Baťová tým Wirok
7.místo   Andrea Nesnídalová Matsogi
8.místo   Václav Bůžek Tul
8.místo   Květuše Sobotková Tul
8.místo   Leona Dočekalová Tul
8.místo   Ivana Mlčková Tul
8.místo   Jiří Dospíšil Tul
8.místo   Libor Šula Matsogi
8.místo   Denisa Baťová Matsogi
8.místo   Jiří Dospíšil Matsogi
8.místo   Vu Huy Hoang Matsogi 
8.místo   Vladimír Belháč Matsogi
9.místo   Vladimír Belháč Tul
14.místo Vu Huy Hoang Tul
14.místo Jakub Kmec Tul
16.místo Václav Bůžek Matsogi

012_4_italy_cup IV. Taekwon-Do Cup Italy, Pagani 9. 12. 2012
Škola TKD ITF So-San Znojmo
1.místo Vu Huy Hoang Tul
1.místo Hana Křivánková Tul
1.místo Tomáš Marx Tul
1.místo Anna Wojnárová Tul
1.místo Libor Šula Matsogi
1.místo Alexander Bashiri Matsogi
1.místo David Severin Matsogi
2.místo Libor Šula Tul
2.místo Tomáš Kratochvíl Tul
2.místo Irena Marie Peřinková Tul
2.místo Petr Veselý Tul
2.místo Iveta Sverinová Tul
2.místo David Súkup Tul
2.místo Vladimír Belháč Matsogi
2.místo Irena Marie Peřinková Matsogi
2.místo Tomáš Marx Matsogi
2.místo Anna Wojnárová Matsogi
2.místo Tomáš Rožnovský Matsogi
2.místo Martin Čech Matsogi
2.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi
2.místo Filip Koch Matsogi
3.místo Vladimír Belháč Tul
3.místo Alexander Bashiri Tul
3.místo Jan Náprava Tul
3.místo Ondřej Bernard Tul
3.místo Vladimír Patočka Tul
3.místo Daniel Komůrka Tul
3.místo Marek Hubáček Tul
3.místo Vu Huy Hoang Matsogi
3.místo Hana Křivánková Matsogi
3.místo Martin Rösner Matsogi
3.místo Ondřej Bernard Matsogi
3.místo Vladimír Patočka Matsogi
3.místo Pavel Patočka Matsogi
3.místo Iveta Sverinová Matsogi
3.místo Daniel Komůrka Matsogi
3.místo Josef Hladík Matsogi
3.místo David Súkup Matsogi
Škola TKD ITF Hwa-Rang Jevišovice
1.místo Robin Černý Tul
1.místo Josef Srb Matsogi
2.místo David Šára Matsogi
2.místo Patrik Bohdálek Matsogi
2.místo Sára Bůžková Matsogi
3.místo Gabriela Novotná Tul
3.místo Gabriela Novotná Matsogi
3.místo v celkovém umístnění

013_nitra_cup_1 7. ročník Nitra Cup, Slovensko 16. 3. 2013
Škola TKD ITF So-San Znojmo
1.místo Vladimír Patočka Tul
2.místo Michaela Sedláková Tul
3.místo Daniel Komůrka Tul
3.místo Iveta Severinová Tul
3.místo Vu Huy Hoang Tul
3.místo Vladimír Belháč Tul
2.místo Vladimír Belháč Matsogi
2.místo Vladimír Patočka Matsogi
3.místo Michaela Sedláková Matsogi
3.místo Iveta Severinová Matsogi
3.místo Libor Šula Matsogi
3.místo Vu Huy Hoang team Matsogi
3.místo Vladimír Belháč team Matsogi
3.místo Libor Šula team Matsogi
Nejúspěšnější žákovský závodník turnaje Vladimír Patočka
Škola TKD ITF Hwa-Rang Jevišovice
1.místo Patrik Bohdálek Tul
1.místo Josef Srb Matsogi
2.místo Josef Srb Tul
2.místo Gabriela Novotná Matsogi
3.místo Robin Černý Tul
3.místo Gabriela Novotná Tul
3.místo Patrik Bohdálek Matsogi
3.místo David Šára team Matsogi

013_7_aragon_open_3 7. Aragon open Španělsko, Zaragoza 23. 4. 2013 
Škola TKD ITF So-San Znojmo
1.místo Petr Veselý Tul
3.místo Alexander Bashiri Matsogi
4.místo Alexander Bashiri Tul
4.místo Petr Veselý Matsogi
4.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi
5.místo Tomáš Kratochvíl Tul
5.místo Lukáš Pilmajer Matsogi
8.místo Lukáš Pilmajer Tul


013_dortmund_1 Mistrovství Německa žáků a juniorů, Dortmund 28. 4. 2013
Škola TKD ITF So-San Znojmo
1.místo Vu Huy Hoang Tul
1.místo Filip Koch Tul
1.místo Pavel Patočka tým Tul
1.místo Přemysl Mašek tým Tul
1.místo Daniel Komůrka tým Tul
1.místo Ondřej Bernard tým Tul
1.místo Vladimír Belháč Matsogi
1.místo Hoang Luong Phanivu Matsogi
1.místo Filip Koch Matsogi
1.místo Vladimír Belháč tým Matsogi
1.místo Vu Huy Hoang tým Matsogi
1.místo Filip Koch tým Matsogi
1.místo Tomáš Rožnovský tým Matsogi
2.místo David Súkup Tul
2.místo Vladimír Belháč Tul
2.místo Vu Huy Hoang tým Tul
2.místo Vladimír Patočka tým Tul
2.místo Hana Křivánková tým Tul
2.místo Pavel Patočka Tul
2.místo Vu Huy Hoang Matsogi
2.místo Tomáš Rožnovský Matsogi
3.místo Tomáš Rožnovský Tul
3.místo Hoang Luong Phanivu Tul
3.místo David Súkup Matsogi
3.místo Pavel Patočka Matsogi
3.místo Vladimír Patočka Matsogi
3.místo Ondřej Bernard Matsogi
3.místo Pavel Patočka tým Matsogi
3.místo Marek Hubáček tým Matsogi
3.místo Přemysl Mašek tým Matsogi
3.místo Hoang Luong Phanivu tým Matsogi
Škola TKD ITF Do-San Šumná
2.místo Jindřich Kandus Tul
3.místo Jindřich Kandus Matsogi

013_XI_pohar_narodu XI. Pohár národů Maďarsko, Hatvan 11. 5. 2013
Škola TKD ITF So-San Znojmo
1.místo Tomáš  Kratochvíl Tul
1.místo Hoang Luong Phanivu Matsogi
2.místo Alexander Bashiri Tul
2.místo Filip Koch Tul
2.místo Tomáš Rožnovský Matsogi
3.místo Hoang Luong Phanivu Tul
3.místo Vladimír Belháč Tul
3.místo Tomáš Rožnovský Tul
3.místo Jan Náprava Matsogi
4.místo Daniel Komůrka Tul
4.místo Vladimír Belháč Matsogi

013_6_znojmo_open VI. mezinárodní otevřený turnaj, Znojmo 8. 6. 2013
Škola TKD ITF So-San Znojmo
1.místo Vladimír Belháč Tul
1.místo Andrea Nesnídalová Tul
1.místo Hana Křivánková Tul
1.místo Alexander Bashiri Tul
1.místo Iveta Severinová Tul
1.místo Vladimír Patočka Tul
1.místo Michal Papež Tul
1.místo Petr Veselý Tul
1.místo Tomáš Rožnovský Tul
1.místo Martin Čech Tul
1.místo Iveta Suchomelová Tul
1.místo Jana Pelánová Tul
1.místo Pavel Patočka Tul
1.místo Vladimír Belháč Matsogi
1.místo Alexander Bashiri Matsogi
1.místo Anna Wojnárová Matsogi
1.místo David Súkup Matsogi
2.místo Libor Šula Tul
2.místo Kateřina Kárníková Tul
2.místo Daniel Komůrka Tul
2.místo Martin Rösner Tul
2.místo Josef Hladík Tul
2.místo Anna Wojnárová Tul
2.místo David Súkup Tul
2.místo Vojtěch Tomášek Tul
2.místo Jindřich Kunert Tul
2.místo Gabriela Eliášová Tul
2.místo Martin Procházka Tul
2.místo Vu Huy Hoang Matsogi
2.místo Kateřina Kárníková Matsogi
2.místo Přemysl Mašek Matsogi
2.místo Iveta Severinová Matsogi
2.místo Josef Hladík Matsogi
2.místo Martin Čech Matsogi
2.místo Martin Procházka Matsogi
3.místo Tomáš Kratochvíl Tul
3.místo Jiří Dospíšil Tul
3.místo Irena Marie Peřinková Tul
3.místo Lukáš Pilmajer Tul
3.místo Petr Fousek Tul
3.místo Denisa Hartová Tul
3.místo Julie Krčálová Tul
3.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi
3.místo Michal Papež Matsogi
3.místo Pavel Patočka Matsogi
Nejúspěšnější mladší žákovský závodník turnaje David Súkup
Nejúspěšnější mladší žákovská závodnice turnaje Iveta Severinová a Anna Wojnárová
Nejúspěšnější starší žákovský závodník turnaje Alexander Bashiri
Nejúspěšnější juniorský závodník turnaje Vladimír Belháč
Nejúspěšnější seniorský závodník turnaje Martin Čech
1.místo v celkovém umístnění
Škola TKD ITF Hwa-Rang Jevišovice
1.místo Václav Bůžek Tul
2.místo Sára Bůžková Tul
2.místo Robin Černý Tul
2.místo Sára Bůžková Matsogi
3.místo Gabriela Novotná Tul 
3.místo Gabriela Novotná Matsogi
3.místo David Šára Matsogi
5.místo v celkovém umístnění
Škola TKD ITF Do-San Šumná
1.místo Erika Dvořáková Tul
2.místo Jindřich Kandus Tul
3.místo Helena Klikorová Tul
11.místo v celkovém umístnění

013_barcelona_me XXII.seniorské, XI .juniorské a V. veteránské mistrovství Evropy,
Barcelona. Španělsko 11.-14. 7. 2013
Český národní tým
2.místo Hana Křivánková Tul
2.místo Václav Bůžek Tul
2.místo Vladimír Belháč Matsogi
2.místo Alexander Bashiri T-ki
3.místo Andrea Nesnídalová Tul
3.místo Libor Šula Tul
3.místo Vladimír Belháč Tul
3.místo Hana Křivánková Matsogi
3.místo Vu Huy Hoang Wirok
3.místo Hana Křivánková Wirok
3.místo Andrea Nesnídalová T-ki
3.místo Hana Křivánková T-ki
4.místo Libor Šula T-ki
4.místo Jiří Dospíšil T-ki

013_barcelona_ep IV. Evropský Cup, Barcelona. Španělsko 11.-14. 7. 2013
Škola TKD ITF So-San Znojmo
1.místo David Súkup Tul
1.místo Petr Veselý Tul
1.místo Veronika Mikulincová Tul
1.místo Anna Wojnárová Matsogi
1.místo Martin Rösner Matsogi
1.místo Michal Papež Matsogi
1.místo Martin Čech Matsogi
1.místo Tomáš Rožnovský Matsogi
1.místo Veronika Mikulincová Matsogi
2.místo Anna Wojnárová Tul
2.místo Filip Koch Tul
2.místo Irena Marie Peřinková Tul
2.místo Peter Paulík Tul
2.místo Peter Paulík Matsogi
2.místo Hoang Luong Phanivu
2.místo Josef Hladík Matsogi
2.místo David Severín Matsogi
3.místo Ondřej Bernard Tul
3.místo David Súkup Matsogi
3.místo Petr Veselý Matsogi
3.místo Filip Koch Matsogi
3.místo Irena Marie Peřinková Matsogi
3.místo Josef Hrůza Matsogi
Škola TKD ITF Hwa-Rang Jevišovice
2.místo Robin Černý Matsogi
2.místo Gabriela Novotná
3.místo Robin Černý Tul
Škola TKD ITF Do-San Šumná
2.místo Jindřich Kandus Matsogi
3.místo Jindřich Kandus Tul

013_V_lehel_vezer_spol_foto V. Lehel Vezér Cup Maďarsko, Jászberény 5. 9. 2013
Škola TKD ITF So-San Znojmo
1.místo Vladimír Belháč Tul
2.místo Vu Huy Hoang Tul
2.místo Vu Huy Hoang Matsogi
3.místo Lukáš Pilmajer Tul
Škola TKD ITF Hwa-Rang Jevišovice
2.místo David Šára Matsogi
2.místo David Šára Matsogi
3.místo David Šára Tul


013_holandsko_spol_foto 12. Haaglanden Open Holandsko, 20. 10. 2013 Den Hagg
Škola TKD ITF Hwa-Rang Jevišovice
1.místo Robin Černý Tul
Škola TKD ITF So-San Znojmo
2.místo Tomáš Kratochvíl Tul
3.místo Filip Koch Tul
4.místo Ondřej Bernard Tul
4.místo Alexander Bashiri Tul
4.místo Ondřej Bernard Matsogi


013_sered_turnaj Regionální soutěž západního Slovenska, Sereď 7. 12. 2013
Škola TKD ITF So-San Znojmo
1.místo Jana Pelánová Tul
2.místo František Vajdík Tul
3.místo Kryštof Stašek Tul
3.místo Vojtěch Loun Tul
3.místo Marek Hubáček Tul
4.místo Vojtěch Tomášek Tul
4.místo Nikola Klüglová Tul
4.místo Natálie Kobylíková Tul
4.místo Gabriela Eliášová Tul
5.místo Zdislav Stupňánek Tul
5.místo Luka Mitrovic Tul
5.místo Adam Pavelka Tul
5.místo David Vyklický Tul

 
< Předch.   Další >

Náhodné fotografie

Sponzoři

Generální partner
Jihomoravský kraj Město Znojmo Paradise Casino Hlavní partneři
FREEPORT LEISURE (CZECH REPUBLIC) s.r.o. Perito Podlahářství Znovín Lion Sport s.r.o.
Sponzoři
Fotop Garten.cz - architektura zahrady Stavomat Abeska Lineal Interno CUPRUM spol. s r.o. Illegal bar
© 2007 - 2018 Česká Taekwon-Do I.T.F. Asociace | Webmasters: Miloš Vymazal, Josef Hrůza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.