Home arrow Škola So-San Znojmo arrow Archiv 2011-2012 arrow Třetí italský Taekwon-Do Cup 2011
Třetí italský Taekwon-Do Cup 2011 Tisk E-mail
Napsal František Macek | 18. prosinec 2011 | Aktualizováno 08. leden 2012
011_3_italy_cup Závěr roku 2011 si rádi nechali zpříjemnili všichni vyznavači tradičního korejského bojového umění Taekwon-Do I.T.F. účastí na turnaji v Itálii, kteří se svými rodiči přivítali v tomto nevlídném počasí cestu, za teplem a sluníčkem.

V pátek 9. prosince 2011 se vydala na svoji další cestu do Itálie dvaceti čtyř členná výprava České Taekwon-Do I.T.F. Asociace na již třetí ročník Italy Taekwon-Do Cup 2011.
Do městečka Pagani, které leží přímo pod majestátní sopkou Vesuv přicestovala celá česká výprava v sobotním odpoledni 10. prosince 2011 a ubytovala se v místním hotelu Sole. Hned u vchodu se setkala česká výprava s výpravou Makedonie, kterou vedl pro nás již dávný přítel pan Josifoski Ace IV.Dan Neapol je slavná tím, že právě zde vznikla pizza Margarita a její konzumace pod sopkou Vesuv je tou pravou kulisou a tak nezbylo nic jiného než navštívit místní Pizzerii. Zde nás osobně přišel přivítat náš dobrý přítel pan  Marcello Genco V.Dan společně se svým tátou Sabato Genco VI.Dan. Jelikož byla cesta poněkud dlouhá a bylo třeba nabrat hodně sil na nadcházející den ve svém hotelovém pokoji.
Pořadatelem třetího ročníku italského Taekwon-Do Cup 2011, nebyl nikdo jiný než místní klub A.S.D. Fitness Planet TKD Team GENCO pana Marcella Genca V.Dan. www.fitnessplanet2.it/Tkd.htm.
Tento turnaj se uskutečnil v neděli 11. prosince 2011 a zúčastnilo se ho něco málo přes 160 kvalitních závodníků, ze čtrnácti klubů celé Itálie, které doplnili ještě další dvě zahraniční výpravy, kterými byli závodníci z České republiky a Makedonie www.macedonia-itf-taekwondo.com.
Aby se všichni navzájem utkali ve dvou soutěžních disciplínách Tul a Matsogi. Celý průběh turnaje zaštiťovala italská Taekwon-Do ITF organizace pana mistra Antonia Troiana VIII.Dan. www.itftaekwondo.it
Po slavnostním zahájení turnaje a přivítání všech výprav nabral turnaj na plných obrátkách v disciplíně Tul. Zde bylo k vidění spousta hezkých výkonů v technických sestav a to v podání závodníků, kteří startovali i na říjnovém mistrovství Evropy. Po ukončení první soutěžní disciplíny Tul následovala hodinová siesta, po které následovala druhá disciplína a to Matsogi. I zde bylo co k vidění a k motivaci nad dalším zlepšování v domácích přípravách. Kolem devatenácté hodiny byl turnaj ve své finální části. Při slavnostním vyhlašování výsledků obsadila výprava Českého Taekwon-Do I.T.F. na jihu Evropy celkové 2.místo. Kromě zajímavých sportovních výkonů se zde rozšířilo přátelství mezi mnoha závodníky. Ještě tentýž nedělní večer nabrala kompletní výprava směr k domovu.
Moc se nám zpět nechtělo, ale povinnosti volaly, ale přesto všechno jsme byli všichni plni nových dojmů, přátelství i zkušeností ve svých domovech v pondělí 12. prosince 2011. 
Tato soutěž byla pro českou výpravu další zkušeností a to tím, že se naši dva závodníci Libor Šula a Václav Bůžek, představili výtečně ve svých disciplínách, ale navíc se představili také i jako bezúhonní a spravedlivý rozhodčí.

V technických sestavách Tul se vycvičili:
1.místo Václav Bůžek Jevišovice
1.místo Robin Černý Jevišovice
1.místo Vladimír Belháč Znojmo
1.místo Alexander Bashiri Znojmo
1.místo Vladimír Patočka Znojmo
2.místo Jindřich Kandus Šumná
2.místo Simon Pelech Znojmo
3.místo Gabriela Novotná Jevišovice
3.místo Ondřej Bernard Znojmo

Ve sportovním boji Matsogi si vybojovali:
1.místo Pavel Patočka Znojmo
1.místo Martin Rösner Znojmo
2.místo Václav Bůžek Jevišovice
2.místo Robin Černý Jevišovice
2.místo Jindřich Kandus Šumná
2.místo Libor Šula Znojmo
2.místo Josef Hrůza Znojmo
2.místo Alexander Bashiri Znojmo
2.místo Petr Veselý Znojmo
2.místo Jan Náprava Znojmo
3.místo David Šára Jevišovice
3.místo Gabriela Novotná Jevišovice
3.místo Josef Levý Jevišovice
3.místo Vladimír Belháč Znojmo
3.místo Josef Hrůza ml. Znojmo
3.místo Vladimír Patočka Znojmo
3.místo Simon Pelech Znojmo

Rádi bychom poděkovali všem závodníkům a rozhodčím za jejich vynikající výsledky.
Rodičům panu Vu Van Doc, Lubomíru Kratochvílovi, Vladimíru Patočkovi a řidičům Josefu Hrůzovi a Václavu Bůžkovi za jejich neocenitelnou podporu v dopravě na tento turnaj. 

        Foto: Vladimír Patočka, Josef Hrůza a František Macek
     http://rade.plavec.cz/taekwondo/2011_Italy_CUP/index.html
011_3_italy_cup_1 011_3_italy_cup_2
 
< Předch.   Další >

Náhodné fotografie

Sponzoři

Generální partner
Jihomoravský kraj Město Znojmo Paradise Casino Hlavní partneři
FREEPORT LEISURE (CZECH REPUBLIC) s.r.o. Perito Podlahářství Znovín Lion Sport s.r.o.
Sponzoři
Fotop Garten.cz - architektura zahrady Stavomat Abeska Lineal Interno CUPRUM spol. s r.o. Illegal bar
© 2007 - 2018 Česká Taekwon-Do I.T.F. Asociace | Webmasters: Miloš Vymazal, Josef Hrůza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.