Video odkazy

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Záložky

Kdo je on-line

Home
III. Lehel Vezér Taekwon-Do I.T.F. Cup Tisk E-mail
Napsal František Macek | 28. září 2011 | Aktualizováno 28. září 2011
011_III.lehel_jaszbereny_3 V sobotu 24. září 2011 se v maďarském městě Jászberény uskutečnil již třetí ročník Lehel Vezér Cup v korejském bojovém umění Taekwon-Do I.T.F. Letošního ročníku si nenechala ujít necelá stovka závodníků z Bosny a Hercegoviny, České republiky, Chorvatska, Maďarska, Slovenska, Slovinska a Srbska. Turnaj uspořádala Maďarská tradiční Taekwon-Do I.T.F. Asociace, při organizaci Prof. Chang Unga. 

Organizátorem celého tohoto velice dobrého turnaje byl, pro znojemské taekwondisty velice dobře známý pan Eperjesi Nándor držitel II.Danu, prezident JSE Kondor Taekwon-Do I.T.F. Section. www.kondor-itf.hu
Cesta pro závodníky školy TKD I.T.F. So-San Znojmo a vyznavače tohoto tradičního bojového umění nastala již v pátek 23. září 2011, kdy odcestovalo kolem 17:00 hod. deseti členná výprava. Cestou na turnaj se všichni těšili na noční Budapešť, která vzala opět, za dech všem přítomným. Po příjezdu na naší výpravu již netrpělivě čekal organizátor, aby nás všechny příjemně přivítal a provedl nezbytnou registraci závodníků. Po té se všichni odebrali k načerpání nezbytných sil na nadcházející den.
V sobotu 24. září 2011 po snídani se celá výprava odebrala přímo do sportovní haly. Turnaj byl zorganizován ve dvou soutěžních disciplínách a to Tul a Matsogi. Po slavnostním nástupu všech zúčastněných závodníků, který nastal přesně úderem desáté hodiny vše vypuklo naplno.
V první části turnaje začali soutěžící mezi sebou porovnávat své umění v technický sestavách a do obědě ( kterým byl organizátory připraven, pro všechny závodníky a kouče kuřecí řízek s bramborem ) se stihlo i několik zápasů ve sportovním boji. Při startu znojemských taekwondistů dávali o sobě pořádně vědět i rodiče, kteří vytvořili pro české závodníky velice dobrou atmosféru.
Něco málo po 17:00 hodině vše bylo zakončeno slavnostním předáváním medailí, diplomů a pro nejúspěšnější i poháry, za své celodenní výkony.
Zde, byli také vyhlášeni i Kateřina Kárníková a Josef Hrůza za nejlepší závodníky v žákovské kategorii.

Výsledky z III. Lehel Vezír Taekwon-Do I.T.F. Cup

Tul 
1.místo Kateřina Kárníková
2.místo Josef Hrůza
3.místo Tomáš Kratochvíl
3.místo David Burda

Matsogi 
1.místo Josef Hrůza
2.místo Kateřina Kárníková
2.místo Petr Veselý

Po té se všichni odebrali do aut a patřičně unaveni zasedli do svých sedadel a odcestovali na zpět domů. Cestou domů jsme si opět pořádně prohlédli krásy podvečerní Budapešti a noční Vídně, které spojuje společná řeka Dunaj.

Děkujeme všem závodníkům, za jejich dobrou reprezentaci a také i našeho města, které má i díky našemu hokejovému klubu v tomto regionu velice pozitivní ohlas.

                                                          Foto: Lubomír Kratochvíl
                      http://rade.plavec.cz/taekwondo/III.LehelJaszbereny/index.html
011_III.lehel_jaszbereny_1.jpg 011_III.lehel_jaszbereny_2.jpg

 
< Předch.   Další >
© 2007 - 2018 Česká Taekwon-Do I.T.F. Asociace | Webmasters: Miloš Vymazal, Josef Hrůza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.