Home arrow Škola So-San Znojmo arrow Archiv 2011-2012 arrow Exhibice Taekwon-Do I.T.F. u příležitosti oslav dětského dne
Exhibice Taekwon-Do I.T.F. u příležitosti oslav dětského dne Tisk E-mail
Napsal František Macek | 11. září 2011 | Aktualizováno 25. září 2013
011_exhibice Od konce května a po celí červen roku 2011 se mohla široká veřejnost podívat na celou řadu exhibičních vystoupení u příležitosti dětského dne z řad studentů z celé České Taekwon-Do I.T.F. Asociace po celém okresem Znojemska.


30. května 2011 se mohla předvést velice malá skupinka Taekwondistů ve své soutěžní základně a to na ZŠ v Želeticích. Zde se soustředí již několik let všichni závodníci z celé České Taekwon-Do I.T.F. Asociace.
A tak i místní žáci ZŠ mohli na vlastní oči vidět cvičení sestav, sportovní boj, sebeobranu a také ukázku funkčnosti technik na plastové desky.
Ukázka se líbila a tak i mi jsme byli rádi, že jsme tak i mohli přispět k dětskému dni naší ukázkou.

Dne 4. června 2011 se konal na Šumné dětský den,a k němu nechyběli ani cvičitelé školy Taekwon-Do I.T.F. Do-San Šumná. Předvedli své bojové umění v plné své kráse jako třeba sestavy, volný boj, sebeobranu a přerážení dřevěných desek. Touto ukázkou zakončili letošní sezonu závodů, exhibic a seminářů.
Ale tento den nebyl poslední den ukázek Taekwon-Do I.T.F. V plánu byli ještě další dvě ukázky, kde se pro změnu předvedli studenti školy Taekwon-Do I.T.F. So-San-Znojmo.
Ta první proběhla na dětském dni v Hodonicích, kde se předvedli hlavně letošní nováčci, kteří jsou z této vesnice hojně zastoupeni.
Následně se část studentů přemístila do nedalekých Těšetic, aby i zde na dětském dni předvedli své umění. Všude nesměli chybět všechny prvky tohoto tradičního korejského bojového umění.

18. června 2011 proběhla další naplánovaná ukázka k dalšímu dětskému dni. Ta proběhla ve vesnici Derflice. Touto ukázkou byla jedinečná šance jak vyzkoušet mezi publikem nacvičenou ukázku se kterou se chtějí studenti Taekwon-Do prezentovat v televizní soutěži Československo má talent 2. Podle ohlasu se zdálo, že by se tohle mohlo hodit a také že i my jsme obohatili dětem jejich den.

25. června 2011 se uskutečnil již 8. ročník TOPINKYÁDY, který proběhl opět v Dyjákovicích. www.topinkyada.wz.cz
Tato akce je také jedinečnou akcí jak nejen že zpříjemnit si den a také i dětem jejich svátek, ale také pomoci dětskému oddělení ve znojemské nemocnici.
Akce má hlavní cíl, vybrat peníze na potřebné a chybějící přístroje, pro děti a poznat topinkyádového krále v pojídání topinek. A také se pobavit s lidovým vypravěčem Frantou Uherem z Lanžhota.
I my jsme patřičně hrdi nato, že i Taekwon-Do I.T.F. prostřednictvím předvedené ukázky může také po řadu let výrazně pomáhat. Všichni aktéři, kteří zde předvedli své umění si dali pořádně záležet a vydali také ze sebe to nejlepší.
A podle ohlasu to bylo také znát.   

29. června 2011 se také i studenti školy Taekwon-Do I.T.F. Hwa-Rang Jevišovice předvedli.

Všem aktérům děkujeme, za velice hezké a zdařilé ukázky

Foto: http://rade.plavec.cz/taekwondo_EXHIBICE/2011/index.html

 
< Předch.   Další >

Náhodné fotografie

Sponzoři

Generální partner
Jihomoravský kraj Město Znojmo Paradise Casino Hlavní partneři
FREEPORT LEISURE (CZECH REPUBLIC) s.r.o. Perito Podlahářství Znovín Lion Sport s.r.o.
Sponzoři
Fotop Garten.cz - architektura zahrady Stavomat Abeska Lineal Interno CUPRUM spol. s r.o. Illegal bar
© 2007 - 2018 Česká Taekwon-Do I.T.F. Asociace | Webmasters: Miloš Vymazal, Josef Hrůza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.