Home arrow Škola So-San Znojmo arrow Archiv 2011-2012 arrow Letní pobytový tábor v Podhradí nad Dyjí
Letní pobytový tábor v Podhradí nad Dyjí Tisk E-mail
Napsal František Macek | 11. září 2011 | Aktualizováno 18. září 2011
logo_lt_borovina Dne 21. července 2011 se v ranních hodinách sešli mladí vyznavači tradičního korejského bojového umění Taekwon-Do I.T.F. před Domem dětí a mládeže ve Znojmě, aby společně odcestovali na letní dětský tábor pod hlavičkou DDM Znojmo.

Počasí nám již z počátku nepřálo, avšak na náladě účastníků tábora to nebylo nikterak znát. Po příjezdu na místo konání následovalo rozdělení do chatek a vymyšlení názvu oddílů s tím že náš jsme pojmenovali Kung Fu Pandy, kterou vedli pan Pavel Fučík I.Dan a Josef Novotný I.Dan. Po krátké pauze a prohlídce okolí následoval společný program s názvem. Vedoucí baví děti, při kterém se jistě všichni dobře bavili. Druhý den byl v plánu nácvik na exhibici, kterou naši cvičenci předvedli ve večerních hodinách, a ve všech ostatních účastnících tábora zanechala určitě dobrý dojem, o němž svědčí i fakt, že po celý zbytek našeho pobytu se chodili dotazovat ostatní účastníci tábora vedoucích oddílu TKD s prosbou naučit se pár základních technik. O víkendu nás navštívili (pan) František Macek společně se (slečnou) Květuší Sobotkovou a zúčastnili se s námi lesní bojové hry a společného tréninku pod taktovkou Františka.
Účastníkům tábora se předvedl také i kouzelník Merlin a nočních hodinách byla ještě přichystána stezka odvahy, kterou všichni úspěšně absolvovali. V nastávajících všedních dnech jsme s našimi svěřenci absolvovali celo táborovou olympiádu, železného muže/lady, taneční maraton a jiné soutěže. Také byl náš oddíl na vodáckém výcviku s panem Viktorem Bugájevem, kde si všichni ověřili nejen svoji fyzickou zdatnost při nafukování lodí, tak i zručnost při jízdě v ní.
V neposlední řadě jsme absolvovali celodenní výlet na hrad Frenštejn, ke konci týdne nás navštívili hasiči, kde si každý mohl na chvíli vyzkoušet zastříkat si z vodního děla.
Poslední den jsme byli všichni rádi, že jsme to ve zdraví přežili a bylo vidět na účastnících letního tábora, že si ho užili, ale jak se říká: všude dobře, doma nejlépe ! Ale příští rok se určitě nenecháme ujít.

Takwon !

Josef Novotný

                                Foto: Květuše Sobotková 
      http://rade.plavec.cz/taekwondo/Podhradi_2011/index.html
                011_podhradi_nad_dyji

 
< Předch.   Další >

Náhodné fotografie

Sponzoři

Generální partner
Jihomoravský kraj Město Znojmo Paradise Casino Hlavní partneři
FREEPORT LEISURE (CZECH REPUBLIC) s.r.o. Perito Podlahářství Znovín Lion Sport s.r.o.
Sponzoři
Fotop Garten.cz - architektura zahrady Stavomat Abeska Lineal Interno CUPRUM spol. s r.o. Illegal bar
© 2007 - 2018 Česká Taekwon-Do I.T.F. Asociace | Webmasters: Miloš Vymazal, Josef Hrůza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.