Home arrow Škola So-San Znojmo arrow Archiv 2007-2008 arrow Bilancování roku 2008
Bilancování roku 2008 Tisk E-mail
Napsal František Macek | 11. leden 2009 | Aktualizováno 27. únor 2009
school_tkd_znojmo Tak jako vždy je třeba na samém konci roku se poohlédnout, na to co jsme vše stihli z rok 2008 vykonat.
Nutno podotknout, že vše se vykonávalo po hlavním zaměstnání a ve svém volné čase. I za cenu, že bylo nutné hodně dohánět ve škole. Ale jelikož Taekwon-Do I.T.F. smí cvičit žáci, kteří se dobře učí, bylo vše zvládnuto dobře.
Více podrobností, ke každé konkrétní akci naleznete v archívu 2007-2008 škola So-San Znojmo na levé horní liště tohoto webového portálu. 

23.-24. února 2008 se konal I. otevřený mezinárodní šampionát Slovenska. Zde si dohromady mohlo všech 160 zúčastněných závodníků porovnat své umění a dovednosti ve čtyřech soutěžních disciplínách z pěti. Jak z České republiky tak i Litvy, Maďarska, Polska a domácího Slovenska.
Ze školy Taekwon-Do I.T.F. So-San Znojmo při DDM získali zde 3-1-7 medai a jedno čtvrté místo. 
                                   slovak_open_2008
22. března 2008 uspořádal oddíl TJ Sokol Taekwon-Do Čebín ve své sokolovně 1. Jarní turnaj. Tohoto Jarního turnaje se zúčastnilo 98 začátečníků z oddílů a škol Kobukson Mladá Boleslav, Kwang-Gae Říčany u Prahy, Kwang-Gae Kunice, TKD Club Brno, TKD I.T.F. So-San Znojmo, oddíly Šumná a Jevišovice, TJ Sokol TKD Bystřice nad Pernštejnem, TJ Sokol TKD Čebín. Všichni zúčastnění závodníci si mohli zasoutěžit v disciplínách Tul a Matsogi. Znojemští získali 8-10-8 medailí. 
                                   cebin_1
29. března 2008 proběhla regionální soutěž západního Slovenska ve Smolenicích.Soutěže se zúčastnili studenti ze škol Strix Senica, Drako Smolenice a So-San Znojmo. Znojemští získali 8-9-10 medailí. Po ukončení finálových sestavách bylo i vystoupení, zde se mezi jinými ukázali také i znojemští Taekwon-Disté. Květuše Sobotková a Tomáš Taufer oba společně zacvičili sestavu Choong-Jang a navíc Tomáš Taufer se podílel na společném přerážení.
                                    smolenice
12.-13. dubna 2008 se konal IX. Viking Cupu ve Skövde kterého se zúčastnilo přes  400 závodníků z Anglie, České republiky ( pouze Znojmo ), Finska, Holandska, Irska, Kanady, Německa, Norska, Polska, Porto Rika, Ruska, Slovinska, Skotska, Švédska a Ukrajiny. Znojemští zde získali 0-0-4 medailí a jedno čtvrté místo.
Viking Cup 2008Viking Cup 2008_2
26. dubna 2008
proběhl v Maďarském městě Havan již 6.Evropský turnaj žáků a juniorů.
A tak se na letošní turnaj sjelo 244 závodníků z 31 klubů, které přicestovali z České republiky ( Frýdek-Místek a Znojmo ), Chorvatska, Maďarska, Rumunska, Slovenska, Slovinska a Srbska.  Znojemští zde získali 1-1-1 medailí a jedno čtvrté místo.
                                           me_2008
3.- 4. května 2008 v Corigliano Calabro vedl syn zakladatele Taekwon-Do pan grandmaster Choi Jung Hwa IX.Dan a také i prezident I.T.F. v jedné osobě technický seminář.
spol_foto_choi_jung_hwa navsteva_apartma_2
7. května 2008 kolem 16:00 hodiny přijal znojemské Taekwon-Disty pan Starosta města Znojma ing. Petr Nezveda. Panu Starostovi byli představení nejúspěšnější závodníci z průběhu sezóny roku 2008.
                                           u_ starosty_ 08
23.- 25. května 2008 se uskutečnil již tradičně XIII. jarní kemp školy Taekwon-Do I.T.F. So-San Znojmo při DDM v turistické základně pila v Bojanovicích u Znojma. Celkem se tak na letošní kemp sešlo na společném cvičení 85 Taekwon-Distů nejen ze Znojma, ale i z rakouské školy Pek Du San vedenou mez. instruktorem p. Richardem Frankem IV.Dan. Zároveň s nimi přijeli i klienti denního stacionáře sv. Damiána z Hradiště.
                                          bojanovice_08
17. června 2008 byla podána přihláška o přijetí České Taekwon-Do I.T.F. Asociace ( ČTA ITF ) k mezinárodní federaci Taekwon-Do ( I.T.F.) 22. července 2008 byla ČTA ITF přijata I.T.F. prezidentem Grand masterem Choi Jung Hwa IX.Dan. Následně 22. listopadu 2008 byla zaregistrována ČTA ITF také i ministerstvem vnitra České republiky. 
                                                     choi_jung
21. června 2008 se ve sportovní hale Znojmo uskutečnil 1. ročník Znojmo open. A tak se na letošní turnaj sjelo 100 závodníků ze 9 klubů, které přicestovali z České republiky, Slovenska, Rakouska a Nového Zélandu. Znojemští zde získali 18-23-13 medailí.
tym_sumna   tym_znojmo
                                     tym_jevisovice
27. června - 6. července 2008 pobyla 31 členná výprava rodičů a studentů školy Taekwon.-Do I.T.F. při DDM společně s dalšími účastníky na letním pobytu ve Španělsku. Taekwon-Disté vyjeli jako na svoje historicky první soustředění a rekreační pobyt, který zorganizoval Dům dětí a mládeže ve Znojmě pro celkem 100 účastníků.
l_d_mare_hlavni_foto l_d_mare_kemp_foto
26. července 2008 se v doprovodném programu Vranovského léta 2008 představilo svoji exhibiční ukázkou i korejské bojové umění Taekwon-Do I.T.F.
                                         vranovske_leto-08_3
26. července - 9. srpna 2008 se rozjeli na Italský ostrov Sicílie načerpat nové síly znojemští Taekwon-Disté.
                                         portopalo_9
9.srpna 2008 se konal v Dyjákovicích 5-tý ročník Topinkyády, jehož smyslem je rozvíjet kulturní a společenskou pospolitost. Probourávat bariér mezi lidmi a organizacemi. Cílem celé akce je získat určitý finanční výtěžek, který je vždy věnován na zakoupení lékařského přístroje pro novorozenecké odd. Nemocnice ve Znojmě. Letošní ročník získal pro novorozenecké oddělení Znojemské nemocnice 72 500 Kč,- I zde se představilo se svoji exhibiční ukázkou i korejské bojové umění Taekwon-Do I.T.F.
                                         topinkyada_08_1
12.- 13. září 2008 proběhlo znojemského historického Vinobraní, mezi mnoha vystoupeními bylo i exhibiční vystoupení školy Taekwon-Do I.T.F. So-San Znojmo.
                                          vi_08_nastup
20. září 2008 proběhla další exhibiční ukázka Taekwon-Do I.T.F. A to vystoupení na společenské akci obci Slup k jejímu výročí 780 let a 105 let od založení místního hasičského sboru.
                                         slup_08_8
26. září 2008 se ukončila poměrně dlouhá exhibiční šňůra ukázek znojemských Taekwon-Distů při DDM. A to při slavnostním otevřením nového hříště na SOU a SOŠ Přímětická.
                                         e_zn_3
6. prosince 2008 se konal III. Vánočním open turnaji v chorvatském Slavonském Brodu. Utkalo se zde  přes 170 závodníků z osmi Evropských států zastoupenými 20-ti školami. A to z Anglie, Bosny a Hercegoviny, České republiky, Chorvatska, Itálie, Maďarska, Makedonie a Slovinska. Znojemští zde získali 14-10-11 medailí.
croatia_open_08_czteam croatia_open_08_jevisovice croatia_open_08_sumna croatia_open_08_znojmo
11. prosince 2008 se na SOU a SOŠ Přímětická konala již každoroční Vánoční výstava. Byla zde k vidění ukázka bojového uměni v podání znojemských Taekwon-Distů.
                                          e_zn_1
Celkově tak znojemští Taekwon-Disté při DDM Znojmo, posbírali za rok 2008 celkem 180 medailí.
Předvedli  na šest velkých exhibičních ukázek kde přiblížili široké veřejnosti toto korejské bojové umění a také se podíleli na prospěšné charitativní události.
Zúčastnili se jednoho mezinárodního semináře s prezidentem I.T.F. GM Choi Jung Hwa IX.Dan v Itálii.
Ve Znojmě tak bylo možné zúčastnit se mezinárodního kempu v Taekwon-Do I.T.F. a také se uskutečnil první ročník mezinárodní soutěže.

 
< Předch.   Další >

Náhodné fotografie

Sponzoři

Generální partner
Jihomoravský kraj Město Znojmo Paradise Casino Hlavní partneři
FREEPORT LEISURE (CZECH REPUBLIC) s.r.o. Perito Podlahářství Znovín Lion Sport s.r.o.
Sponzoři
Fotop Garten.cz - architektura zahrady Stavomat Abeska Lineal Interno CUPRUM spol. s r.o. Illegal bar
© 2007 - 2019 Česká Taekwon-Do I.T.F. Asociace | Webmasters: Miloš Vymazal, Josef Hrůza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.