Home arrow Česká Taekwon-Do Asociace arrow Struktura ČTA I.T.F. arrow Směrnice č. 2 - trenéři, rozhodčí a členové ČTA I.T.F.
Směrnice č. 2 - trenéři, rozhodčí a členové ČTA I.T.F. Tisk E-mail
Napsal Miloš Vymazal | 29. červenec 2007 | Aktualizováno 06. leden 2015
Česká Taekwon-Do I.T.F. Asociace je řádným členem 

International Taekwon-Do Federation

itf.pngYiewsley Leisure Centre
Otterfield Road
Yiewsley, Middx
United Kingdom UB7 8PE

Tel. 0044 1895 427356
Fax. 0044 1895 420822
www.itf-administration.com
gm_choi_jung_hwa

prezident I.T.F.
Velmistr Choi Jung Hwa IX.Dan
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny


Česká Taekwon-Do I.T.F. Asociace spolupracuje 

ddm Dům dětí a mládeže Znojmo
ředitelka paní Mgr. Hana Balíková
Sokolská 8.
669 02 Znojmo
tel.: 515 224 353 
IČO : 702 85 314 
e-mail : Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
website : www.ddmznojmo.cz 

Sdružení rodičů a přátel DDM
Sokolská 8.
669 02 Znojmo

IČO : 456 69 287
číslo účtu : 1580506319/0800

bugajev_v vedoucí oddělení DDM Znojmo
pan Mgr. Viktor Bugajev I.Dan
GSM : 732 473 595
e-mail : Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny







sokolT.J. SOKOL Jevišovice
starosta Jan Vajčner
Jevišovice 318
671 53 Jevišovice
tel. : 515 231 131
GSM : 724 256 135

 
Škola Taekwon-Do I.T.F So-San Znojmo začala svoji činnost v přelomu července a srpna roku 1992. Na veřejnosti se představila 15. 9. 1992 na exhibiční ukázce ve sportovní hale Znojmo.
I. V Prosinci roku 1992 jsme vstoupili pod Tělovýchovnou Jednotu Znojmo.
II. 31. 9. 1993 jsme z TJ Znojmo vystoupili.
III. Oddíl TKD I.T.F. Znojmo byl 7. 9. 1993 přijat a zaregistrován do
Českomoravského svazu Taekwon-Do I.T.F. v Praze.
IV. 1. 9. 1993 jsme vstoupili pod Dům dětí a mládeže ve Znojmě.
V. Oddíl TKD I.T.F. Znojmo byl 13. 10. 1995 přijat a zaregistrován pod číslem
5410 u Mezinárodní Federace Taekwon-Do I.T.F. ve Vídni.
VI. Škola TKD I.T.F. Znojmo byla 1. 9. 2003 přijata a zaregistrována do
České národní unie Taekwon-Do I.T.F.
VII. 17. 6. 2008 požádala ČTA I.T.F. o přijetí k I.T.F. ta přijala 22. 7. 2008 ČTA I.T.F.,
za svého člena. Ministerstvo vnitra ČR registruje ČTA I.T.F. od 22. 11. 2008
VIII. Škola TKD ITF Znojmo byla 1. 9. 2008 přijata a zaregistrována do
České Taekwon-Do Asociace I.T.F.

                                     
                                      Trenéři ČTA I.T.F.


                       Škola Taekwon-Do I.T.F. Hwa-Rang Jevišovice

             010_t_e_liska licence_2013_e_liska    buzek_v.jpg licence_2013_v_buzek
        trenér -  Eduard Liška III.Dan          trenér - Václav Bůžek I.Dan

            
                            Škola Taekwon-Do I.T.F. Do-San Šumná

              010_t_v_hruby licence_2013_v_hruby     zajacova_k licence_2013_k_zajacova
  trenér - Ing. Václav Hrubý III.Dan            trenér - Klára Zajacová 1.Kup    
       

                            Škola Taekwon-Do I.T.F. So-San Znojmo

               010_t_f_macek 013_osvedceni_f_macek licence_2013_f_macek
        trenér - František Macek IV.Dan 
                010_t_k_sobotkova 013_osvedceni_k_mackova licence_2013_k_mackova
    trenér - Květuše Macková IV.Dan 
                czehowsky_p licence_2013_p_czehowsky     010_t_j_dospisil licence_2013_j_dospisil
        trenár - Petr Czehowský III.Dan           trenér - Jiří Dospišil III.Dan
                loucky_r licence_2013_r_loucky     010_t_l_sula licence_2013_l_sula
        trenér - Bc. Radek Loucký III.Dan          trenér - Libor Šula II.Dan
               kmec_j licence_2013_j_kmec
         trenér - Jakub Kmec I.Dan
                       
                      


                  
                                        Rozhodčí ČTA I.T.F.  
Kategorie A   
1.   Květuše Macková IV.Dan
2.   Petr Czehowský III.Dan
3.   Jiří Dospíšil III.Dan
4.   Antonín Belháč III.Dan
5.   Radek Loucký III.Dan
6.   Denisa Baťová II.Dan
7.   Ivana Mlčková II.Dan
8.   Leona Dočekalová II.Dan
9.   Gabriela Lukšíková II.Dan
10. Václav Bůžek I.Dan
11. Jakub Kmec I.Dan

Kategorie B 
1. Klára Zajacová 1.Kup

             


                                     Řádní členové škol ČTA I.T.F.

Členové školy Taekwon-Do I.T.F. Hwa-Rang Jevišovice

III_b

1.  376. Eduard Liška           CZE - 3 - 1005

I_b.gif

2.  489. Václav Bůžek          CZE - 1 - 1023
3.  602. Josef Srb                CZE - 1 - 1028
4.  567. David Šára              CZE - 1 - 1031
5.  553. Tereza Vymazalová CZE - 1 - 1032
6.  580. Hana Vymazalová   CZE - 1 - 1033

1_rb.gif

2_r.gif

7.   693. Martin Líška

3_br.gif

8.   691. Robin Černý
9.   646. Iveta Severinová
10. 689. Tereza Čížková
11. 692. Nikola Čížková
12. 696. Karel Smolka


4_b.gif

13. 703. Vojtěch Fiala

5_gb.gif

6_g.gif

14. 778. David Severin

7_yg.gif

15. 816. Žaneta Ingerlová

8_y.gif

9_wy.gif

16. 842. Mojmír Tesař              
17. 844. Gabriela Trojanová
18. 849. Karel Jež
19. 850. Petra Auerová
20. 851. Nikola Anšlagová

10_w 

Členové školy Taekwon-Do I.T.F. Do-San Šumná

II_b.

1.  410. Ing. Václav Hrubý           CZE - 3 - 1008

I_b.gif

2.   641. Jindřich Kandus             CZE - 1 - 1041

1_rb.gif

3.   628. Iveta Hrdá
4.   630. Adam Vrška
5.   661. Michal Kandus
6.   667. Vít Kandus

2_r.gif

7.   768. René Jelínek
8.   772. Helena Klikorková

3_br.gif

9.   771. Jana Klikorková

4_b.gif

5_gb.gif

6_g.gif

7_yg.gif

10. 812. Jakub Stehlík

8_y.gif

9_wy.gif

11. 837. Patrik Virgler

10_w

Členové školy Taekwon-Do I.T.F. So-San Znojmo

IV_b 

1.     1.    František Macek       CZE - 4 - 1000
2.     235. Květuše Macková      CZE - 4 - 1001

III_b

3.     240. Petr Czehowský        CZE - 3 - 1001
4.     366. Jiří Dospíšil                CZE - 3 - 1004
5.     309. Antonín Belháč          CZE - 3 - 1006
6.     395. Ing. Luboš Mudroch    CZE - 3 - 1007
7.     450. Bc. Radek Loucký      CZE - 3 - 1009

II_b.gif

8.     444. Vladimír Belháč          CZE - 2 - 1006
9.     434. Mgr. Štefan Kováč      CZE - 2 - 1007
10.   437. Denisa Baťová            CZE - 2 - 1012
11.   473. Leona Dočekalová       CZE - 2 - 1013
12.   457. Libor Šula                  CZE - 2 - 1014
13.   453. Ivana Mlčková             CZE - 2 - 1015
14.   521. Ing. Jan Procházka     CZE - 2 - 1018
15.   525. Vu Huy Hoang            CZE - 2 - 1019
16.   469. Gabriela Lukšíková      CZE - 2 - 1020 

I_b.gif

17.   440. Štefan Kováč ml.        CZE - 1 - 1001
18.   610. Jakub Kmec               CZE - 1 - 1021
19.   578. Josef Hrůza                CZE - 1 - 1024
20.   533. Tomáš Kratochvíl        CZE - 1 - 1025
21.   535. Josef Hrůza ml.          CZE - 1 - 1026
22.   600. Hana Křivánková         CZE - 1 - 1027
23.   668. Alexandr Bashiri         CZE - 1 - 1035
24.   592. Kateřina Kárníková      CZE - 1 - 1036
25.   645. Hoang Luong Phanvu   CZE - 1 - 1037
26.   598. Jakub Pavelka            CZE - 1 - 1038
27.   647. Veronika Mikulincová  CZE - 1 - 1039
28.   614. Jiří Abeska                 CZE - 1 - 1040
29.   634. Libor Brinda                CZE - 1 - 1042   

1_rb.gif

30.   295. Mgr. Viktor Bugajev
31.   594. David Burda
32.   639. Julie Komárková
33.   494. Martin Procházka
34.   514. Irena Marie Peřinková
35.   653. Jan Procházka
36.   654. Milan Hamza
37.   664. Přemysl Mašek
38.   685. Martin Vejchoda
39.   704. Michal Vršek
40.   710. Daniel Komůrka
41.   711. Martin Rösner
42.   712. Petr Veselý
43.   713. Pavel Patočka
44.   716. Vladimír Patočka
45.   723. Ondřej Bernard
46.   728. Michal Papež

2_r.gif

47.   719. Ladislav Smejkal
48.   720. Tomáš Trenz
49.   752. David Súkup
50.   758. Filip Koch

3_br.gif

51.   718. Tomáš Novotný
52.   744. Nikola Klüglová
53.   745. Zdislav Stupánek
54.   747. Anna Wojnarová
55.   749. Vojtěch Tomášek
56.   750. Luka Mitrovic
57.   755. David Zamazal

4_b.gif

58.   759. Vojtěch Bulík
59.   794. Kryštof  Stašek
60.   797. Petr Fousek

5_gb.gif

61.   779. Igor Stašek
62.   780. Iveta Suchomelová
63.   781. Jindřich Kunert
64.   783. Jana Pelánová
65.   784. Gabriela Eliášová
66.   786. Adam Černý
67.   792. Julie Kčálová

6_g.gif

7_yg.gif

68.   806. Ondrej Kalisky
69.   808. Stanislav Vyskot
70.   813. David Vyklický
71.   814. Alex Kovaljov
72.   815. Klára Vybíralová
73.   817. Kateřina Heverová
74.   818. František Vajdík
75.   819. Klára Kopečná
76.   820. Kateřina Vyskotová
77.   821. Alexander Puda
78.   822. Vojtěch Loun
79.   823. Marek Vychodil
80.   824. Zdenek Rokos
81.   825. Václav Dalík
82.   826. Zdeněk Profota

8_y.gif

9_wy.gif

83.   828. Jakub Hummel
84.   829. Jaroslav Zigo
85.   830. František Horák
86.   831. Erik Svoboda
87.   832. Jakub Rotrekl
88.   833. Radek Záhora
89.   834. Zoran Szabó
90.   835. Petr Stibůrek
91.   836. Tomáš Vodák
92.   838. Filip Molík
93.   839. Radek Štipčák
94.   840. Marek Štipčák
95.   841. Aneta Alexová
96.   843. Max Šťastný
97.   846. Jan Neumajer
98.   847. Jiří Bastl
99.   848. Adam Král
100. 852. Jiří Oberdörfer
101. 853. Michal Vlček
102. 854. Veronika Skalková

10_w 

103. 845. Ivar Achrer
 
< Předch.   Další >

Náhodné fotografie

Sponzoři

Generální partner
Jihomoravský kraj Město Znojmo Paradise Casino Hlavní partneři
FREEPORT LEISURE (CZECH REPUBLIC) s.r.o. Perito Podlahářství Znovín Lion Sport s.r.o.
Sponzoři
Fotop Garten.cz - architektura zahrady Stavomat Abeska Lineal Interno CUPRUM spol. s r.o. Illegal bar
© 2007 - 2017 Česká Taekwon-Do I.T.F. Asociace | Webmasters: Miloš Vymazal, Josef Hrůza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.